KONST / Litografier / Färglitografier 13313062
nr 1331 3062
Dan Leonette
(f. 1941)
Färglitografier, 3 st, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, numrerad 44/170. Motivet: 51x41cm, oramade lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:14:07
28/5 08:11:06